خرید آنلاین انواع گلدان سفالی و سرامیکی از لالجین به قیمت عمده

خرید آنلاین انواع گلدان سفالی و سرامیکی

خرید آنلاین گلدان از لالجین

رشد روزافزون زندگی های آپارتمانی، انسان های زیادی را از داشتن باغچه و فضای سبز در منزل محروم کرده است.

از طرفی نتایج تحقیقات بسیاری نشان می دهد که برای کاهش اثرات انواع آلودگی ها اعم از آلودگی هوا، آلودگی صوتی و… نباید خانه ها را خالی از گل و گیاه گذاشت.

با شهر سفال همراه باشید.

اینجاست که به مفهومی به نام گیاهان آپارتمانی می رسیم. گیاهانی که نشاط و سرزندگی را به خانه های ما بر می گردانند و به کاهش اثرات مخرب آلودگی های صوتی و هوا کمک شایانی می کنند.

آگلونما، برگ انجیری، بگونیا، پپرومیا، پوتوس، برگ بیدی، سانسوریا، فیتونیا، اینها نام برخی از گل ها و گیاهان آپارتمانی هستند.

گلدان های سفالی و سرامیکی، یکی از گزینه های مطرح برای نگهداری گل های آپارتمانی و حتی گل های گلدانی مخصوص فضاهای باز از قبیل میادین شهرها، بلوارها، پارک ها، بوستان و… می باشند. 

تولیدی گلدان سرامیکی لالجین

خرید آنلاین گلدان سفالی و سرامیکی
خرید آنلاین گلدان سفالی و سرامیکی

در شهر لالجین تعداد زیادی کارگاه و کارخانه تولید گلدان سرامیکی وجود دارد که هرکدام از آنها در روز چند مدل گلدان تولید می کنند.

مجموعه این تولیدی انواع مختلف گلدان های سرامیکی را تولید می کنند، شهر سفال با تعدادی از این تولیدی ها همکاری دارد، و مدل های موجود در سایت در این تولیدی ها ساخته شده اند.

مزایای گلدان سفالی و سرامیکی

از مزایای مهم استفاده از گلدان سفالی و گلدان سرامیکی نسبت به سایر گلدان ها، می توان به، کمک به داشتن محیط زیستی سالم تر و حفظ و نگهداری آن برای نسل های آینده اشاره کرد.

زیرا تمام ماده ی تشکیل دهنده ی سفال و سرامیک، خاک می باشد که کاملأ طبیعی و قابل استفاده ی مجدد است و در صورت شکسته شدن گلدان و عدم کارآیی نیز، هیچ آسیبی برای هوا ندارد.

انواع گلدان سفالی بزرگ

گلدان های محیطی، به گلدان هایی اطلاق می شود که حجم بزرگتری نسبت به گلدان های معمول خانگی دارند.

این گلدان ها معمولأ بصورت بی رنگ و خام پخت و عرضه می شوند و با توجه به حجم قابل توجه شان، از وزن بیشتری نسبت به سایر انواع گلدان برخوردارند.

گلدان های محیطی تمامأ از جنس سفال می باشند که به روش قالبی و چرخی تولید می شوند. کاربرد آنها بیشتر در فضاهای باز یا فضاهای سرپوشیده ی خیلی بزرگ می باشد.

ورودی مغازه ها، پاساژها، مراکز خرید، ادارات، بانک ها، تالارها و باغ ها و نیز میادین و بلوارهای شهرها از جمله جاهایی هستند که گلدان های محیطی مصرف می شوند.

خرید گلدان سفالی ارزان

خرید آنلاین گلدان سفالی و سرامیکی
خرید آنلاین گلدان سفالی ارزان

گلدان های سفالی از گل رس تولید می شوند گل رس حالت خمیری شکل و چسبنده دارد و دلیل رنگ آن هم بخاطر وجود آهن در خاک رس است، و به دو روش چرخی و قالبی ساخته می شوند.

در روش چرخی سفالگر با استفاده از چرخ سفالگری محصولاتی را تولید می کند و در روش قالبی با استفاده از قالب های گچی از پیش آماده شده محصولات را می سازند.

این روش یک سری نکات مثبت دارد، اینکه با توجه به تنوع در مدل های قالب گچی می توان انواع مختلفی از سفال ها را ساخت.

دوم اینکه چون در این روش از قالب استفاده می شود اندازه سفال کاملا یک اندازه م متقارن است و تعداد زیادی از یک محصول همگی یک اندازه هستند.

و نکته آخر این است که چون از قالب استفاده می شود و سفالگر پشت چرخ نیست می توان در روز تعداد زیادی از یک محصول را تولید کرد.

گلدان های سفالی بدنه ظریف تری نسبت به گلدان های سرامیکی دارند و به دلیل اینکه بدنه متخلخل دارند باعث می شود آب گلدان زودتر خشک شود و ممکن است به مرور زمان رنگ گلدان به دلیل نفوذ آب به بدنه تغییر کند، این زمانی اتفاق میافتد که سفال لعابکاری نشده باشد.

بیشتر بدانید: سفال چیست؟

قیمت گلدان سفالی خیلی بزرگ

خرید آنلاین انواع گلدان سفالی و سرامیکی از لالجین | شهر سفال
قیمت گلدان سفالی خیلی بزرگ

گلدان های سفالی بزرگ به گلدان هایی گفته می شود که بیشتر برای فضاهای باز مانند حیاط، محوطه آپارتمان، پارک ها و یا ورودی آپارتمان یا لابی هتل، رستوران ها، ادارات، بانک ها و… استفاده می شود.

این گلدان ها در چند مدل در فروشگاه شهر سفال موجود هستند، اما فقط بصورت عمده به فروش می رسند و امکان خرید آنها به تعداد کم وجود ندارد.

این به این دلیل است که حمل و نقل این گلدان ها مشکل هست و فقط با مکاشین های باری حمل می شوند. برای خرید و مشاهده مدل های مختلف این گلدان ها با ما تماس بگیرید.

خرید گلدان سرامیکی

خرید آنلاین گلدان سفالی و سرامیکی
خرید آنلاین گلدان سرامیکی

مواد اولیه تشکیل دهنده سرامیک ها ترکیب شده از چند نوع مواد است که نتیجه آن یک مایع دوغابی حالت است که نه خیلی سفت است و نه خیلی روان و حالت چسبندگی هم ندارد.

تولیدکنندگان برای تولید محصولات سرامیکی از قالب های گچی استفاده می کنند، به همین دلیل است که ما مدل های مختلفی از محصولات سرامیکی را داریم.

گلدان های سرامیکی به دلیل جنس بدنه و لعاب استحکام خوبی دارند و به خوبی از گیاه مراقبت می کنند و برای گیاهان رطوبت دوست مناسب هستند زیرا آب داخل گلدان مدت زیادی طول می کشد تا خشک شود.

بیشتر بدانید: سرامیک چیست؟

خرید گلدان تبلیغاتی

خرید آنلاین گلدان سفالی و سرامیکی
خرید آنلاین گلدان های تبلیغاتی

سلیقه‌ی تبلیغاتی صاحبان برندها و مشاغل، هر روز گرایش بیشتری به جایگزینی محصولات تبلیغاتی دوست‌دار محیط زیست پیدا می کنند.

پیش روی این موضوع به حدی بوده که امروز شاهد حذف سالنامه های تبلیغاتی شرکت های بزرگ و جایگزینی انواع بهینه‌تر تبلیغات هستیم.

یکی از محصولات تبلیغاتی دوست‌دار محیط زیست که از لحاظ ماندگاری تبلیغات، چندین برابر سالنامه و … عمر مفید دارد، گلدان تبلیغاتی می باشد.

گلدان های تبلیغاتی در انواع طرح ها و رنگ ها، قابلیت جا گرفتن تبلیغات شما روی میز مشتری هایتان را برای سال های طولانی دارا هستند.

از طرفی هزینه تمام شده این محصولات بسیار پایین تر از موارد تبلیغاتی دیگر است و با عمر مفیدی که اشاره شد، شاید بتوان آنها را در زمره‌ی بهینه‌ترین گزینه ها‌ی مطرح برای تبلیغات شرکت ها، ادارات، برندها و… دانست.

این محصولات در دو نوع سرامیکی و سفالی و در سایزها و رنگ های گوناگون قابل اجرا هستند.

انواع گلدان سرامیکی جدید

فروشگاه و تولیدی شهر سفال به دلیل اینکه در شهر لالجین قرار دارد مرکز انواع گلدان سرامیکی جدید است که به صورت هفتگی به روزرسانی می شود و گلدان های جدیدتر در سایت قرار می گیرند، شما می توانید گلدان های جدید را خیلی زودتر از همه جا در این سایت مشاهده کنید.

تشخیص گلدان مرغوب

گلدان های سرامیکی مرغوب کاملا متقارن و یک اندازه هستند و بدنه صاف و شفافی دارند، این موارد ممکن است در گلدان سفالی چرخی صدق نکند چرا که کار دست است و ممکن است اینطور نباشد اما در روش قالبی مانند گلدان های سرامیکی است.

قیمت گلدان

انواع گلدان ها با توجه به جنس و سایزی که دارند، قیمت های متفاوتی هم دارند، گلدان های سفالی از گلدان های سرامیکی قیمت مناسب تری دارند و ارزان تر هستند.

دلیل گران تر بودن گلدان های سرامیکی این است که مواد اولیه آنها گران تر است و به راحتی قابل دسترس نیست و همینطور فرایند تولید آن طولانی تر است.

فروش عمده گلدان لالجین

فروشگاه شهر سفال امکان خرید عمده انواع گلدان سفالی و گلدان سرامیکی را فراهم کرده تا شما بتوانید از راه دور به راحتی خرید خود را انجام دهید و نیازی به خرید حضوری نباشد.

این امکان چند سال است که انجام می شود و تاکنون مشکلی هم برای خریداران از بابت سفارشات بوجود نیامده است پس اگر سفارش آنلاین گلدان دارید آدرس را درست آمده اید.

خرید اینترنتی سفال لالجین

همانطور که می دانید به غیر از گلدان محصولات متنوعی از جنس سفال و سرامیک در شهر لالجین تولید می شوند که تنوع بسیار زیادی دارند.

در این سایت تلاش ما بر این است که تمامی محصولات تولید شده در شهر لالجین را قرار دهیم تا شما بتوانید محصول موردنظر خود را پیدا و خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم