خرید گلدان سرامیکی بزرگ از لالجین

خرید گلدان سرامیکی بزرگ از لالجین | شهر سفال

گلدان سرامیکی بزرگ سفید

گلدان های سرامیکی بزرگ یکی از گلدان های پرطرفدار هستند، این گلدان ها بصورت تکی و چندتایی تولید می شوند و بیشتر آنها هم رنگ سفید دارند، به این دلیل که رنگ سفید ساده است و همیشه زیبایی خاص خود را دارد و هیچ زمانی از چشم ما نمی افتد.

این گلدان ابعاد بزرگی دارند و سنگین هستند به طوری که بعد از کاشت گیاه موردنظر جابجایی آن به سختی انجام می شود به همین دلیل قبل از کاشت باید محل مناسب آن را پیدا کنیم و بعد کاشت را انجام دهیم که نیازی به جابجایی گلدان نباشد، با شهر سفال همراه باشید.

انواع گلدان سرامیکی بزرگ

خرید گلدان سرامیکی بزرگ از لالجین | شهر سفال
انواع گلدان سرامیکی بزرگ

گلدان های سرامیکی بزرگ انواع مختلفی دارند و همانطور که گفته شد بیشتر آنها به رنگ سفید هستند، بعضی از این گلدان بدنه صاف و ساده ای دارند و برای افرادی که به دنبال کارهای ساده و سفید هستند مناسب است.

اما بعضی از این گلدان ها در بدنه خود مدل دارند و این به این دلیل است که قالبی که گلدان ها به وسیله آن تولید شده اند طرح دار بوده اند و این طرح در بدنه گلدان شکل گرفته است. این گلدان ها در انواع مختلف تکی و چندتایی تولید می شوند که بعضی از این مدل ها در سایت قرار گرفته اند.

گلدان‌های سرامیکی بزرگ، یکی از محبوب‌ترین و زیباترین وسایل دکوری برای گل‌ها و گیاهان در داخل منازل یا فضاهای باز هستند. این گلدان‌ها طراحی‌های زیبا و متنوعی دارند و با مقاومت و پایداری بالایی تولید می‌شوند. در ادامه، به برخی ویژگی‌ها و مزایای گلدان‌های سرامیکی بزرگ اشاره خواهیم کرد:

گلدان‌های سرامیکی بزرگ به دلیل مواد استفاده شده و فرآیند تولید، طراحی‌های زیبا و متنوعی دارند. این امکان را به شما می‌دهند که گلدانی را انتخاب کنید که با سبک داخلی یا فضای خارجی منزل شما هماهنگ باشد.

سرامیک یک ماده مقاوم و پایدار است، بنابراین گلدان‌های سرامیکی بزرگ می‌توانند در مقابل شرایط محیطی ناپایدار، مثل تغییرات دما یا نور، مقاومت نشان دهند.

این گلدان‌ها به دلیل اندازه بزرگشان، مناسب برای گیاهان بزرگ و دارای ساقه و برگ فراوان هستند. این امکان را فراهم می‌کنند که گیاهان به طور مناسب رشد کنند و فضا را زیباتر کنند.

سرامیک به طور طبیعی آب را حفظ می‌کند و نسبت به سایر گلدان‌ها مانند پلاستیکی و سفالی، بهتر رطوبت خاک گلدان را حفظ می‌کند.

این گلدان‌ها می‌توانند به عنوان تزئینات داخلی منازل یا باغ‌ها و فضاهای باز استفاده شوند.

به طور کلی، گلدان‌های سرامیکی بزرگ با زیبایی، مقاومت و کاربرد گسترده خود، انتخاب عالی برای تزیین و نگهداری گیاهان در محیط‌های مختلف هستند.

قیمت گلدان سرامیکی سفید بزرگ

گلدان های سرامیکی بزرگ فرایند تولید طولانی تری نسبت به سایر گلدان ها دارند، ابعاد آنها بزرگ است و مواد بیشتری برای تولید آنها استفاده می شود.

از طرفی وزن و ابعاد آنها باعث می شود که هنگام تولید مشکلات خاص خود را داشته باشند. و از آنجایی که مواد اولیه سرامیک و لعاب مورد استفاده در تولید سرامیک درجه یک قیمت زیادی دارد به همین دلیل قیمت این گلدان ها به نسبت بیشتر از سایر گلدان ها است.

فروش گلدان سرامیکی بزرگ سفید

فروش گلدان سرامیکی بزرگ در هر تعدادی که مشتری بخواهد امکان پذیر است، یعنی هم به صورت عمده و هم به صورت خرده، اما ارسال آن از طریق پست امکان پذیر نیست، به این دلیل که بزرگ و سنگین است، ارسال این گلدان ها فقط از طریق اتوبوس و ماشین های باری ممکن است.

زیر گلدانی سرامیکی

برای اینکه بعد از آبیاری محیط اطراف ما کثیف نشود، باید از زیر گلدانی استفاده کنیم، فرقی نمی کند چه نوع زیرگلدانی استفاده کنید، اما اگر می خواهید جنس گلدان و زیر گلدانی یکی باشد، می توانید آن را نیز به همراه گلدان از سایت خرید کنید.

تولید گلدان سرامیکی لالجین

خرید گلدان سرامیکی بزرگ از لالجین | شهر سفال
فروش گلدان سرامیکی بزرگ

تولید این مدل گلدان ها نسبت به سایر گلدان های کوچکتر سخت تر است، این گلدان ها سنگین هستند و حین تولید با دست جابجا نمی شوند و باید با دستگاه جابجا شوند تا هم مشکلی برای گلدان پیش نیاید و هم مشکلی برای تولیدکنندگان.

برای این گلدان ها از قالب های گچی استفاده می کنند که آنها را از قبل در تعداد زیاد آماده می کنند، مواد اولیه آنها نیز دوغاب است که از ترکیب چند نوع مواد مختلف تشکیل شده است و کیفیت بسیار خوبی دارد و باعث شده که گلدان ها نیز کیفیت بسیار خوبی داشته باشند.

این گلدان ها دوبار پخت هستند یعنی یکبار مرحله اول بعد از تولید حرارت می بینند و بار دوم بعد از لعابکاری حرارت می بینند، دوبار حرارت دیدن باعث می شود که گلدان بسیار محکم و مقاوم شود.

لعابی که به گلدان ها زده می شود لعاب بی رنگ است که بصورت یک لایه روی گلدان قرار می گیرد، این کار توسط پیستوله انجام می شود برخلاف سایر گلدان ها که لعابکاری آنها بصورت غوطه وری انجام می شود.

لعاب علاوه بر اینکه باعث زیبایی و شفافیت گلدان می شود. همینطور باعث می شود که گلدان استحکام بیشتری داشته باشد و قابل شست و شو باشد.

گلدان سرامیکی برای گل طبیعی

گلدان های سرامیکی برای کاشت گل و گیاه طبیعی بسیار مناسب هستند، مخصوصا گیاهانی که رطوبت دوست هستند و خاک گیاه باید مرطوب بماند، این گلدان ها بدنه صافی دارند و هوا نمی تواند داخل گلدان نفوذ کند و خاک گلدان را خشک کند به همین دلیل خاک مدت بیشتری مرطوب می ماند.

گلدان سرامیکی بزرگ به دلیل مقاومت زیادی که دارد بسیار مناسب کاشت گیاهانی مثل درختچه های آپارتمانی مانند کاج، یوکا، دراسنا، بنجامین و غیره است.

گلدان بزرگ برای حیاط

گلدان های سرامیکی بزرگ به عنوان گلدان های محیطی شناخته می شوند، به این دلیل که می توان این گلدان ها را در محیط های باز استفاده کرد.

مکان هایی مثل حیاط منزل، محوطه باز آپارتمان، پارک ها، و همینطور فروشگاه ها، ادارات، بانک ها، ورودی آپارتمان و حتی به عنوان گلدان کنارسالنی داخل منزل می توان از این سایز گلدان ها استفاده کرد.

فروش عمده گلدان لالجین

خرید گلدان سرامیکی بزرگ از لالجین | شهر سفال
خرید عمده گلدان سرامیکی بزرگ

همانطور که گفته شد شما می توانید این گلدان ها را هم بصورت خرده و هم بصورت عمده خرید کنید، اگر فقط یک سری از این گلدان ها را بخواهید ما آن را با اتوبوس برای شما ارسال می کنیم.

اما اگر تعداد زیادی از این گلدان ها را می خواهید ابتدا باید با ما تماس بگیرید تا قیمت عمده این گلدان ها برای شما ارسال شود.

انواع گلدان سرامیکی جدید

فروشگاه و تولیدی شهر سفال به دلیل اینکه در شهر لالجین مرکز و منبع تولید محصولات سفالی و سرامیکی قرار دارد، به همین دلیل مجموعه بزرگی از گلدان های سرامیکی جدید را در خود جای داده است که قیمت آنها نیز بسیار مناسب است.

شما می توانید گلدان های طرح جدید و به روز را در سایت شهر سفال خیلی زودتر از سایر فروشگاه های اینترنتی که بصورت غیرمستقیم با کارگاه های لالجین کار می کنند، مشاهده کنید.

از طرفی از آنجایی که از شهر سفال بی واسطه خرید می کنید می توانید خرید خود را با قیمت های بسیار مناسب و کم انجام دهید.

گلدان سرامیکی برای گل طبیعی

خرید گلدان سرامیکی بزرگ
گلدان سرامیکی برای گل طبیعی

تمامی گلدان های موجود در سایت مناسب کاشت انواع گل و گیاه هستند. شما می توانید با توجه به ابعاد گیاه خود گلدان مناسب آن را از سایت انتخاب کنید.

گلدان های سرامیکی به خوبی از گیاه محافظت می کنند و برای دیزاین همه مکان ها موجود هستند. این گلدان ها بدنه صاف و بدون تخلخلی دارند و خاک گیاه را مرطوب نگه می دارند و از طرفی قابل شست و شو هم هستند.

گلدان های سرامیکی برای زمانی که شما در مسافرت هستید و نمی توانید مرتب گیاهان خود را آبیاری کنید بسیار مناسب هستند، زیرا همانطور که گفته شد خاک گلدان را مرطوب نگه می دارند.

زهکشی گلدان سرامیکی

زهکشی گلدان یکی از فاکتورهای مهم در تولید گلدان است مگر اینکه گلدان با هدف کاشت گیاهانی طراحی شود که نیازی به آبیاری زیادی ندارند، مانند گیاه کاکتوس.

در غیر اینصورت حتما باید زهکشی شود زیرا اگر این کار انجام نشود در اثر رطوبت زیاد خاک گلدان به مرور ریشه گیاه از بین می رود، اگر گلدانی تهیه کردید که زهکشی نشده بود می توانید این کار را با استفاده از دریل برقی انجام دهید.

خرید گلدان بزرگ

گلدان های بزرگ امکان خرید اینترنتی دارند، اما به دلیل ابعاد بزرگی که دارند نمی توان آنها را با پست ارسال کرد و فقط می توان آنها را با اتوبوس و در تعداد بالا با ماشین باری ارسال کرد.

راستی! خوشحال میشیم در   کانال تلگرام   یا   پیج اینستاگرام    شهر سفال عضو بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم