درباره ما

شهر سفال مرجع سفال ایران

درباره شهر سفال

شیوه سنتی فروش سفال لالجین، در عین اصالت خود، مسیر پر پیچ و خمی داشت که نتیجه آن اتلاف وقت و انرژی و تحمیل هزینه های بی مورد به مشتریان بود. علاوه بر این، گسترش استفاده از اینترنت و رشد شتاب زده شبکه های اجتماعی، در کنار تمام مزیت های ذاتی این فضا، مشکلات جدیدی در بازار سفال و سرامیک به وجود آورد که مهمترین آن ها فروش اینترنتی محصولات سفالی نامرغوب به نام لالجین و خدشه دار کردن اعتبار مهمترین و قدیمی ترین مرکز تولید سفال خاورمیانه بود.
شهر سفال یک وبسایت آموزشی-فروشگاهی است که از تیرماه سال ۱۳۹۳ با تلاش جمعی از تولیدکنندگان شناخته سفال و سرامیک و با هدف حفظ شکوه نام لالجین کار خود را آغاز کرده است.
هدفی که رسیدن به آن مستلزم نیازسنجی در بازارهای هدف و طراحی و تولید محصولات با کیفیت (چه بصورت تولید مستقیم و چه به صورت نظارت دقیق بر فرآیند تولید دیگر واحدها) مطابق با نیاز روز مشتری و عبور از موانع موجود در مسیر خرید رضایت بخش مشتریان عمده و خرده می باشد.
شهر سفال اکنون
▫️به فروشندگان سفال و سرامیک در سراسر کشور، گلچینی از بهترین تولیدات خود و همکاران (با ضمانت اصالت و کیفیت)
▫️به واحدهای تولیدی مستقر در شهرهای دیگر، مواد اولیه (اعم از انواع گِل، دوغاب، استین، لعاب، وسایل مبلمان کوره و… )
▫️و به علاقمندان این حوزه، در کنار فروش، آموزش نحوه تشخیص انواع سفال و سرامیک با کیفیت از نوع بی کیفیت و تقلبی آن و نحوه صحیح نگهداری از آن ها را ارائه می دهد.

مهمترین دغدغه ما حفظ اصالت شهر جهانی سفال و آسان سازی خرید مطمئن از لالجین در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت می باشد.

برای تداوم حیات کارگاه های سنتی سفالگری و کارخانجات مدرن سرامیک سازی و نیز تداوم لبخند رضایت ناشی از خرید موفق شما، ما همواره خواهیم کوشید.

خدمات ما

مهمترین دغدغه ما حفظ اصالت شهر جهانی سفال و آسان سازی خرید مطمئن از لالجین در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت می باشد.

تماس با ما

همکاران ما در پشتیبانی تلاش می کنند تا با ارائه توضیحات کامل برای هر محصول، پاسخ تمامی سوالات شما را بدهند تا پروسه ثبت سفارش شما (چه عمده و چه خرده)، بیش از چند دقیقه طول نکشد.

تماس با ما

برای اطلاع از محصولات و خرید آن به صفحه محصولات ما مراجعه کنید.

خرید محصولات